Karolina i Tomasz

  

Karolina i Tomasz na stałe mieszkają we Włoszech.
Ślub brali w sierpniu 2010 r. w Polsce.

Album dotarl do nas kilka godzin temu... Jest przecudny!!! Album - niealbum - fotoksiega, na pewno niebanalna, nieklasyczna, niestandardowa, nienudna, nietypowa.
Zdjecia, nasze ujecia oprócz tego , że bardzo profesjonalne (widać każdy szczegół) wykonane na dobrym sprzęcie zaskakują bardzo naturalnymi ujęciami, nie bije od nich sztucznoscią.
Te na Starym Mieście w Toruniu rewelacyjne!! Pokazują oprócz Młodych ich miejsce pochodzenia, ich korzenie. Miał Pan "pomysł w dziesiątkę" z robieniem zdjeć właśnie w tej scenerii!!! Również te wykonane w stadninie koni bardzo pomysłowe, eleganckie !!! Niebanalne. Gratulacje!

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko bardzo i serdecznie podziekować za współpracę, profesjonalizm (był Pan "niewidzialny", dzieki czemu mogliśmy pozostac naturalni), za powage, punktualność, otwartość na wszelakiego rodzaju prośby z naszej strony.
Na pewno jest Pan godny polecenia przyszlym Mlodym Parom !!!
Mogą być pewni,ze ten ich bardzo ważny dzień zostanie w przecudny sposob uwieczniony na wieki, na przepięknie wykonanych zdjęciach zamkniętych w nowoczesnej fotoksiędze, ktorą i Młodzi i rodzina, i znajomi z wielkim zaciekawieniem ogladają i ogladają i ogladają i .................!!! Nie żałujemy naszego wyboru fotografa ślubnego !!!

Raz jeszcze dziękujemy bardzo Panie Krzysztofie!!! Ślemy pozdrowienia z rownież zimowej lecz bezśnieżnej Italii !!!